Komanda

Žmonės į gyvūnus žiūri įvairiai – jie laikomi kaip augintiniai, naudojami maistui, pramogoms, mokslui, verslo sumetimais ir kt. LGTAO kūriau tikėdama, kad, nepaisant per kokią prizmę žmogus bežiūrėtų į gyvūnus, gyvūno poreikiai privalo būti įvertinti ir apsaugoti.

Moksliniai tyrimai seniai atskleidė, kad gyvūnai yra jausmus turinčius būtybės, kurios gali patirti ir išgyventi emocijas, suvokia savo aplinką ir kūno pojūčius (skausmą, alkį, šilumą, šaltį), mokosi iš patirties ir jaučia santykį su kitais gyvūnais, taip pat turi gebėjimą pasirinkti tarp skirtingų gyvūnų, daiktų ir situacijų. Visa tai rodo, kad gyvūnas neabejotinai patiria kančią, kai žmogus ignoruoja jo poreikius ir prigimtines savybes.

Kadangi gyvūnai negalėti patys kalbėti už save, jiems reikia mūsų pagalbos. Mano nuomone, pagarba gyvūnams ir jų poreikiams turi tapti viena svarbiausių visuomenės vertybių. LGTAO komanda, kuri susideda iš įvairių sričių specialistų ir akademinės bendruomenės narių, puoselėja šią vertybę ir tiki, kad tai yra pagrindinis raktas į geresnį ir saugesnį gyvenimą gyvūnams.

LGTAO vadovė Brigita Kymantaitė

Brigita Kymantaitė
Brigita Kymantaitė
Organizacijos vadovė

Julija Jermakova
Julija Jermakova
Komunikacijos konsultantė

Lina Mockutė
Lina Mockutė
Komunikacijos konsultantė

Greta Varanavičiūtė
Greta Varanavičiūtė
Straipsnių rašytoja

 
Brigita Zakarevičiūtė
Brigita Zakarevičiūtė
Veterinarijos konsultantė