Menu

Parama

Mums reikia tavo pagalbos

Parama

LGTAO yra vienintelė organizacija Lietuvoje, kurios veikla apima įvairių rūšių gyvūnų apsaugą, įstatymų pakeitimų inicijavimą ir aukštesnės gyvūnų politikos formavimą. Kiekvieną dieną sulaukiame didžiulio srauto informacijos apie gyvūnų apsaugos pažeidimus, kenčiančius ir vis dar neapsaugotus gyvūnus. Lietuvoje ir toliau:

  • daugybė gyvūnų kasmet žūsta ir kenčia nuo žmonių žiaurumo, aplaidumo ir nepriežiūros.
  • gyvūnų augintinių prieglaudos perpildytos atsisakytais ar tiesiog gatvėje paliktais benamiais gyvūnais todėl vis sunkiau tampa tinkamai pasirūpinti jų priežiūra ir užtikrinti saugų gerbūvį.
  • laukiniai gyvūnai laikomi nelaisvėje ir skurdžiose sąlygose, neturėdami prigimtinių gamtinių sąlygų.
  • gyvūnai išnaudojami pramogoms ir pasipelnymui neatsižvelgiant į jų sveikatą ir kitus poreikius.

Mūsų vizijos įgyvendinimo pamatas - Jūsų teikiama finansinė parama. Mes nesiekiame valstybinių institucijų paramos, kad  galėtume siekti užsibrėžtų tikslų laisvai, nepriklausydami nuo šių institucijų.

Prašome Jūsų paremti mūsų veiklą skiriant:

 

Vienkartinė finansinė parama

Skirdami vienkartinę 20 € ar kitokio dydžio paramą metams Jūs ne tik suteiksite mums galimybę padėti kenčiantiems gyvūnams, bet ir tapsite mūsų vykdomų projektų dalyviu! Jūs turėsite galimybę išreikšti savo pasiūlymus kuriant teisės aktų projektus, pirmieji sužinosite naujienas apie mūsų ir valstybinių institucijų atliekamus gyvūnų laikymo sąlygų patikrinimus, išgelbėtus gyvūnus, ir sužinoti apie kitus mūsų darbus gyvūnų apsaugos srityje

 

 
Rekvizitai paramai:

Všį Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija
Įmonės kodas 302712138
Sąskaita paramai Nr. Lt027300010130402164
BIC – HABALT22
Bankas „Swedbank“

 

2% GPM parama

Vienas paprasčiausių ir papildomų išlaidų nereikalaujančių būdų paremti mūsų organizaciją – skirti jos veiklai dalį (iki 2 proc.) per mokestinį laikotarpį (t.y. kalendorinius metus) gautų pajamų mokesčio (2% GPM). Tiesa, tai atlikti gali tik dirbantys ir pajamas gaunantys asmenys.

 

 
2% paramos skyrimo būdai:

1. Paprasčiausias būdas – užpildyti FR0512_2 formą internetu. Reikia savo internetinės bankininkystės pagalba prisijunti prie Valsybinės mokesčių inspekcijos EDS (Elektroninio deklaravimo sistemos) ir užpidyti FR0512_2 formą. Prisijungimo duomenis rasite   čia

2. Antras būdas – užpildyti atspausdintą FR0512 formą ranka ir nusiųsti adresu:
Deklaracijų Tvarkymo Skyrius
Druskininkų AVMI
Neravų g. 8
Neravų kaimas
Druskininkai LT – 66402

Formas paramos skyrimui galite pildyti iki š. m. gegužės mėn. 1 d.