Menu

Veikla

Kas jei ne tu?

Veikla

Šiuo metu mūsų veikla nukreipta į stubūrinių gyvūnų apsaugą. Mes manome, kad su gyvūnais privalu elgtis etiškai, atsižvelgiant į gyvūno prigimtį, o netinkamas ir žiaurus elgesys su jais turi būti vertinamas taip pat rimtai kaip ir bet kurie kiti nusikaltimai. Nors Lietuvoje veikia jau ne viena gyvūnais besirūpinanti organizacija, skirtingai nuo jų savo veiklą didele dalimi kreipiame siekdami formuoti vis aukštesnę gyvūnų apsaugos politiką, į prevencines ir įstatymų įgyvendinimo priemones, kurios padėtų ne tik konkrečiam gyvūnui, tačiau tai taptų ilgalaikiais pasiekimais visų gyvūnų gerbūvio užtikrinimui Lietuvoje.

 

Gyvūnai augintiniai namuose

Lietuvoje vis dar labai daug neatsakingų savininkų ir kenčiančių, benamiais tapusių ir karantinavimo tarnybose sunaikintų gyvūnų, gyvūnai dauginami pelno tikslais, nėra aiškios gyvūnų augintinių politikos. Mūsų tikslas - visa tai sustabdyti!

 

 

Maistui vartojami gyvūnai

Tik vartotojų atsakingas pasirinkimas pripažįstant, kad gyvūnai yra jaučiančios būtybės, kurios geba patirti ir jausti skausmą,  yra vienas iš esminių dalykų, kuris paskatintų intensyvios gyvulininkystės mažėjimą ir vis geresnę ūkinių gyvūnų apsaugą.

 

 

 

Laukiniai gyvūnai nelaisvėje

Vis daugiau ir daugiau laukinių gyvūnų  praranda natūralias buveines. Kas atsakingas už tai? Žmogus. Jis savo neatsakinga veikla eikvoja gamtos išteklius, įskaitant ir pačius laikinius gyvūnus, ir taip griauna natūralius ekologinius procesus.