Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija pradėjo paramos projektą „Išgelbėk draugą“, kuriuo siekiame surinkti pinigų (19 000 Eur) mobilios veterinarijos klinikos įsigijimui. Ši klinika taptų svarbiausia priemone, padėsiančia rinkti įrodymus apie žiaurų elgesį su gyvūnais, taip pat skubiai suteikti pirminę veterinarinę pagalbą kankinamam gyvūnui, kol jis bus perkeltas į saugesnę aplinką.

Vykdydami gyvūnų apsaugos veiklą ir kasdien girdėdami žiauraus elgesio su gyvūnais atvejus, mes matome vis daugiau dalykų, kurie mums nuolatos užkerta kelią padėti skriaudžiamiems gyvūnams ir įgyvendinti juos ginančius įstatymus. Per tuos metus mes išmokome, kad įstatymai yra labai svarbūs siekiant kuo didesnės gyvūnų apsaugos Lietuvoje, tačiau itin reikšmingos yra priemonės visapusiškam jų įgyvendinimui, t.y. realios galimybės padėti kenčiančiam gyvūnui čia ir dabar bei patraukti jį kankinusį asmenį atsakomybėn.

Vienas iš įsimintiniausių, skaudžiai nesėkmingų mūsų bandymų buvo pasiekti apgailėtinomis sąlygomis laikomų ir pardavimui dauginamų 30 šunų konfiskavimo. Šis atvejis parodė būtinybę įsigyti esminę priemonę gyvūnams gelbėti tokiose situacijose - mobilią veterinarijos kliniką.

KODĖL TAI SVARBU?                                                         KĄ GALIME PAKEISTI?

Klinikai įsigyti ir įrengti reikia 19 000 EUR. Kviečiame visus, kurie myli gyvūnus, prisijungti prie akcijos ir paaukoti mobilaus veterinarinio autobusiuko įsigijimui.
Jūsų parama bus skirta per saugią Mokėjimai.lt sistemą. PAREMTI galite čia.