Paramos projekto „Išgelbėk draugą" tikslas – įrengti mobilią veterinarijos kliniką, su kuria galėtume gelbėti gyvūnus bei tirti su žiauru elgesiu susijusius atvejus.

Kodėl tai svarbu? Todėl, kad:

! Kasmet tūkstančiai kačių ir šunų yra įvairiais būdais numarinti mūsų šalyje dėl vienintelės priežasties – gyvūnų yra daugiau, nei atsakingų žmonių, norinčių ir galinčių juos laikyti. Atvesti jaunikliai skandinami ar užkasami gyvi, susirgę gyvūnai negydomi, neskiepijami, jų pasveikimas dažnai paliekamas savieigai, kas priveda prie didelių gyvūno kančių. 

! Kasmet nuo pasiutligei imlių naminių gyvūnų (šunų, kačių) įkandimų nukenčia apie 6000 Lietuvos gyventojų, iš kurių 25 proc. sudaro vaikai iki 15 metų amžiaus. Per dvejus pastaruosius metus skiepų kursas nuo pasiutligės buvo taikomas net 7043 asmenims.

Vykdydami gyvūnų apsaugos veiklą ir kasdien girdėdami žiauraus elgesio su gyvūnais atvejus, mes matome vis daugiau dalykų, kurie mums nuolatos užkerta kelią padėti skriaudžiamiems gyvūnams ir įgyvendinti juos ginančius įstatymus. Per darbo su gyvūnais metus, mes išmokome, kad įstatymai yra labai svarbūs siekiant kuo didesnės gyvūnų apsaugos Lietuvoje, tačiau itin reikšmingos yra priemonės visapusiškam jų įgyvendinimui, t.y. realios galimybės padėti kenčiančiam gyvūnui čia ir dabar bei priemonės, kurios padėtų šviesti augintinių laikytojus mažesniuose miesteliuose, kaimo vietovėse ir vienkiemiuose, užkertant kelią netinkamam elgesiui su gyvūnais, visuomenės ir aplinkinių saugumui.

Klinikai įsigyti ir įrengti reikia 19 000 EUR. Kviečiame visus, kurie myli gyvūnus, prisijungti prie akcijos ir paaukoti mobilaus veterinarinio autobusiuko įsigijimui.
Jūsų parama bus skirta per saugią Mokėjimai.lt sistemą. PAREMTI galite čia arba čia

Daugiau informacijos apie paramos projektą rasite interneto svetainėje www.isgelbek-drauga.lt Galite mus sekti ir facebook paskyroje – #Išgelbėkdraugą.

 

Ką galime pakeisti?